Udekoruj swoje ściany kasetonami!
Podziel się

W dobie dzisiejszych czasów istnieje bardzo wiele możliwości na rzecz dekorowania ścian i sufitów naszych domów. W związku z czym projektanci wnętrz mają w czym wybierać. Tapety, beton, farba, struktura, a może po prostu kasetony naścienne? Wszystko w zależności od tego, co nam się bardziej spodoba i wpisze się w wizję naszego domu.

Jak wybrać panele sufitowe i kasetony ścienne?

Wybór paneli i kasetonów trójwymiarowych jest dosyć trudny. Jednakże znacząco pomaga nam w tym możliwość wykonania wizualizacji, dzięki której jeszcze przed dokonaniem wyboru wiemy, jak dany produkt będzie prezentował się na ścianach naszego domu lub mieszkania. Najciekawsze wzory to te, które mają ciekawą strukturę, w formie 3D. Jeśli chcemy, aby kasetony pięknie i subtelnie prezentowały się na naszej ścianie, warto je delikatnie podświetlić.

W jaki sposób zamontować kasetony styropianowe na ścianę?

Montaż kasetonów i paneli sufitowych raczej nie należy do trudnych zadań. Aby zamontować panele trzeba użyć specjalny klej do naklejania ich na ścianę. Trzeba je przyklejać w odpowiedni sposób, aby wzór tworzył spójną całość. Wzór powinien być odpowiednio oświetlony, aby tworzył ładna, spójną i nietypową całość.
Kasetony mogą mieć różną barwę, strukturę i wymiary. Wszystkie są zrobione ze styropianu, a więc do ich montażu potrzebny jest klej do styropianu.

Jak często wykorzystuje się kasetony i panele do ozdabiania ścian?

Jak się okazuje, panele sufitowe i kasetony ścienne stają się coraz bardziej popularne, a tym samym coraz częściej używa się ich do ozdabiania ścian i sufitów naszych mieszkań oraz domów. Szeroki wybór różnego rodzaju kasetonów sprawia, że można je bez problemu wykorzystać do różnorakich aranżacji wnętrz. Tym samym kasetony styropianowe na ścianę stanowią jeden z najnowocześniejszych współczesnych trendów ozdabiania powierzchni ścian i sufitów naszych pomieszczeń. Dziś już bardzo wielu projektantów wykorzystuje tego rodzaju rozwiązania w swojej codziennej pracy. Innowacyjność i nietypowość takich aranżacji sprawia, że są one naprawdę cenione przez większość ludzi.

Podsumowując, kasetony stanowią współczesny trend w dziedzinie zdobnictwa i zdobywają coraz większą popularność. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kasetony sklep, wyboru interesujących Państwa produktów i dokonania zakupów. Przekonaj się, że kaseton to to, czego brakowało Ci w Twoim domu i dowiedz się, że naprawdę warto zainwestować w tego rodzaju rozwiązanie. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do sklepu stacjonarnego.


Podziel się