Ściany w 3D- nowe rozwiązania architektoniczne
Podziel się

Dekoracyjne panele 3D to obecnie jeden z najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz. Projektanci wnętrz tworzący atrakcyjne aranżacje wnętrz salonów, jadalni czy korytarzy coraz częściej korzystają z rozwiązań 3D. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, marzących o modnym i wygodnym mieszkaniu. W małych pomieszczeniach sprawdzają się jako dekoracja na części ściany lub tylko na jednej z nich. Dekoracyjne panele ścienne w wyjątkowy sposób podkreślą indywidualność każdego wnętrza. Dlatego powstaje coraz więcej punktów sprzedaży, które w swojej ofercie mają takie produkty.

Panele 3D — nowe rozwiązania w aranżacji

Coraz chętniej wprowadzane do mieszkań i domów kasetony 3D lub panele 3D, różniące się od dotychczas znanych na rynku produktów. Panele dekoracyjne 3D np. zastępują beton architektoniczny. Należy podkreślić, że panele dekoracyjne 3D najlepiej prezentują się wystawione na dodatkowe światło. Wystarczy przymocować małe lampki lub inne punkty światła obok ich powierzchni. Panele dekoracyjne 3D to zdecydowanie propozycja dla miłośników kreatywnych rozwiązań i wspaniałych projektów. To propozycja dla tych, którym nie przeszkadzają ciekawe zabiegi architektoniczne i eksperymenty. Materiał, z którego są produkowane, gwarantuje, że będzie całkowicie odporny na potencjalne zagrożenia wynikające z codziennego użytkowania. Mówimy o rutynowych czynnościach, takich jak sprzątanie. Kasetony 3D i Panele 3D wykonane z poliuretanu są odporne na potencjalne uszkodzenia, takie jak obicie i zużycie, które może wystąpić np. podczas czyszczenia. Kasetony 3D czy panele 3D, są również odporne na wilgoć i wodę. Oznacza to, że można go bez obaw używać w pomieszczeniach takich jak łazienki czy kuchnie, a także wszędzie tam, gdzie występuje duża wilgotność powietrza.

Łatwy montaż

Produkty te są również łatwe w montażu. Poliuretan to bardzo lekki materiał, mają zatem niską wagę. Przyklejając je do ściany, nie są potrzebne gwoździe, kołki czy wsporniki. Nie będziemy też potrzebować narzędzi takich jak wiertarki. Panele na ścianie są po prostu klejone. W tym celu zalecamy użycie specjalnego kleju lub dołączonych taśm samoprzylepnych. Co jest też ważne, można je wielokrotnie malować farbami do wnętrz. Z powodzeniem zastępują panele drewniane lub te wykonane z płyt mdf. Kasetony 3d lub panele dekoracyjne 3D sprawdzą się zatem w niemal każdym pomieszczeniu.


Podziel się