Noclegi i catering pracowniczy we Wrocławiu
Podziel się

Coraz większa liczba przedsiębiorców zatrudnia pracowników z dalszych zakątków kraju, a także i zza granicy. Pracownicy pracujący z dala od miejsca zamieszkania muszą mieć zapewnione zakwaterowanie i posiłki. Szczególnie na terenie Wrocławia jest sporo fabryk, w których zatrudnione są osoby w taki sposób.

Hotel pracowniczy Wrocław

Na terenie i w okolicy Wrocławia jest sporo noclegów dla pracowników. Także firmy cateringowe mają dużą konkurencję. Jeśli chodzi o noclegi pracownicze Wrocław, to ceny w takich miejscach są stosunkowo niskie. Doba kosztuje od 30 złotych, a ostateczna cena zależna jest od paru czynników. Hotel pracowniczy Wrocław oferuje zakwaterowanie w standardowych warunkach. Pracownicy mają dostęp do wszystkich mebli, sanitariatów, a także do kuchni i pralki. W pokojach znajdują się wygodne łóżka, szafki, stoliki i krzesła. Jest także dostęp do multimediów, a więc po pracy można się odprężyć.

Catering pracowniczy – pyszne dania obiadowe

Wielu przedsiębiorców zapewnia wyżywienie swoim pracowników. Takie firmy korzystają najczęściej z cateringu. Jest to najlepsza forma wyżywienia. Można wybierać spośród różnych posiłków i codziennie zaoferować podwładnym inne menu. Catering pracowniczy oferuje także dania dla wegetarian, wegan czy bezglutenowe. Zamawiając catering pracowniczy, właściciele firm mogą sporo oszczędzić. Najczęściej z firmą cateringową podpisana jest długoterminowa umowa na dostawę posiłków dla kilkudziesięciu, a czasami kilkuset pracowników. W takich wypadkach można negocjować cenę, co oczywiście nie ma żadnego wpływu na jakość dań.

Gdzie można zamówić catering pracowniczy we Wrocławiu?

Noclegi pracownicze Wrocław, jak i catering są dość powszechne na terenie stolicy Dolnego Śląska. Można wybierać spośród wielu firm, które oferują pyszne dania, a także komfortowe noclegi. Wiele hoteli pracowniczych ma podpisaną umowę z firmą cateringową i wówczas w jednym miejscu można załatwić dwie sprawy. Posiłki mogą być serwowane na terenie siedziby firmy lub w hotelu. Wszystko zależy od ustaleń. Oczywiście w menu znajdują się nie tylko dania obiadowe, ale także śniadania i kolacje. Czasami pracownicy rezygnują z kolacji i samodzielnie przygotowują sobie ją w kuchni hotelowej. Jednak najczęściej serwowane są wszystkie posiłki, gdyż cena cateringu jest niższa niż nawet samodzielne przygotowanie dania.


Podziel się