Jak wykorzystać panele łazienkowe, by uzyskać nowoczesne wnętrze?
Podziel się

Łazienki w naszych mieszkaniach często są pomieszczeniami małymi, których aranżacja wymaga dobrych pomysłów i sprytnych rozwiązań. Bardzo często od razu decydujemy się na kafelki nie szukając innych rozwiązań. Nie jest to jedyny sposób na interesujący wystrój ściany. Panele ścienne łazienkowe to rozwiązanie, które daje ogromne możliwości. Jak je wykorzystać?

Najważniejszy jest pomysł

Panele ścienne pcv nie muszą być położone w całym pomieszczeniu i jednocześnie nie muszą zakrywać całych ścian. Daje to ogromne możliwości aranżacyjne. Łączenie materiałów to jeden z najskuteczniejszych sposobów na uzyskanie zaskakującego wnętrza, które będzie jedyne w swoim rodzaju.

Panele łazienkowe pcv w jasnych kolorach można połączyć z tapetą, która dla odmiany będzie kolorowa i charakterystyczna. Czarna tapeta w złote wzory pozwoli stworzyć łazienkę bardzo ekskluzywną, która będzie bliska zdobnemu stylowi glamour.

Białe panele ścienne w połączeniu z tapetą w nowoczesny, geometryczny wzór to łazienka idealna dla młodych osób, które lubią niebanalne, zaskakujące rozwiązania. Dla miłośników klasycznych designów idealne okażą się panele łazienkowe pcv imitujące drewno, które wprowadzi do łazienki przytulny i delikatny nastrój. Tapeta imitująca beton sprawdzi się w łazience industrialnej, która ma być surowa i minimalistyczna. Białe panele uzupełnią nowoczesny design.

Czy panele ścienne pcv sprawdzą się w łazience?


Panele łazienkowe pcv to rozwiązanie, które idealnie nadaje się do łazienki. Panele są szczelne, więc nie istnieje niebezpieczeństwo, że woda będzie gromadziła się za panelami na ścianie. Eliminuje to problem pleśni i grzybów, których często obawiamy się w łazience, która narażona jest na dużą wilgoć oraz zmienne temperatury.

Panele ścienne łazienkowe to łatwy sposób na utrzymanie czystości. Panele możemy czyścić wilgotną szmatką, która bez problemu usunie zabrudzenia. Do większych porządków warto użyć środków chemicznych, które szybko doprowadzą panele ścienne pcv do pierwotnego wyglądu. Mycie paneli łazienkowych pcv jest zadaniem nie wymagającym dużo czasu ani wyszukanych środków.

Decydując się na remont łazienki musimy liczyć się z wysokimi kosztami. Wymiana instalacji, armatury łazienkowej czy wykonanie szafek, które są niezbędne do łazienki to duży koszt. Panele ścienne pcv to szansa na oszczędności. Jest to rozwiązanie tańsze niż płytki ceramiczne, beton czy kamień. Jednocześnie panele łazienkowe pcv wyglądają elegancko, gustownie i pozwalają na stworzenie niebanalnej i gustownej łazienki, która będzie również funkcjonalna i praktyczna.


Podziel się