Licówki – sposób na idealny uśmiech
Podziel się

Piękny uśmiech jest marzeniem każdego z nas. Nie każdy jednak dostał od natury taki dar. Stomatologia estetyczna umie radzić sobie z różnymi problemami. Licówki to jeden ze sposobów na piękne zęby. Co trzeba wiedzieć przed podjęciem decyzji o założeniu licówek?

Dla kogo są przeznaczone licówki?

Licówki Poznań to propozycja dla osób, które nie są zadowolone ze swoich zębów. Wady uzębienia mogą być bardzo różne. Najczęściej nieatrakcyjnie wyglądają przebarwienia, które wskutek złej diety czy upływu czasu pogarszają wygląd zębów.

Licówki Poznań to również sposób na wyrównanie zębów, zlikwidowanie pęknięć czy uszczerbków. Zakryją również przerwy między zębami, a także pozwolą na skorygowanie kształtu zęba. Stomatologia estetyczna Poznań jest w stanie przy pomocy licówek zmienić każdy uśmiech w piękny i zadbany.

Zakładanie licówek – jak to wygląda?


Założenie licówek Poznań nie jest możliwe w czasie jednej wizyty. Przed założeniem nakładek na zęby trzeba je wyleczyć, usunąć kamień nazębny i osad. Warto również zadbać, by kolor licówek był dopasowany do naszych naturalnych zębów. Warto wybielić zęby, by cieszyć się lepszymi efektami.

Decydując się na założenie licówek Poznań, trzeba przygotować się na kilka wizyt u lekarza stomatologa. Na pierwszej pobierany jest wycisk do wykonania makiety zębów. Na kolejnej pacjent przymierza wykonany wycisk i chodzi w nim przez kilka dni. Jeżeli okaże się, że wszystko jest dobrze dopasowane, a pacjent czuje się komfortowo, dentysta na stałe przymocowuje licówki.

Ile kosztują licówki?


Licówki Poznań można założyć na wszystkie zęby, ale nie jest to konieczne. Można założyć je wyłącznie na zęby, które potrzebują interwencji lekarza.

Licówki cena Poznań jest bardzo zróżnicowana. Zależy od materiału, z którego zostaną wykonane nakładki.

Najdroższe, ale najbardziej trwałe i estetyczne, są licówki porcelanowe. Ich cena waha się od 700 złotych nawet do 1 500 złotych za ząb. Kompozytowe licówki cena Poznań jest niższa. 250 – 350 złotych za ząb. Licówki akrylowe są najtańsze i można je zrobić w cenie około 100 złotych za ząb. Trzeba jednak wiedzieć, że akryl jest najmniej trwałym materiałem. Najczęściej akrylowe nasadki są proponowane jako rozwiązanie tymczasowe dla osób, które nie są przekonane do noszenia licówek.

Uśmiech ma ogromny wpływ na wygląd. Osoby uśmiechnięte są odbierane jako ładniejsze i życzliwsze. Osoby, które wstydzą się swoich zębów, nie uśmiechają się nie dlatego, że są ponurakami. Stomatologia estetyczna Poznań to ratunek dla takich osób. Daje szansę na odzyskanie pięknego uśmiechu, ale również radości, która za nim idzie.


Podziel się